MÖBLER / Soffor / Soffa 9007406
nr 900 7406
Soffa
gustaviansk stil, längd: 199 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 juni 2014
kl 18:55:33
16/6 18:15:42
Den Gustavianska stilen
Soffa
Kondition: slitage, skador
nr 900 7406
Soffa
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 500 kr |
måndag 16 juni 2014 |
16/6 18:15:42 | 1 | Vinnande bud |
Den Gustavianska stilen